Jak mám poslat objednávku?

U vybraného stroje je kalendář, kde vídíte volné termíny. Musíte zadat jak datum, tak čas. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení a zašleme Vám fakturu na nevratnou zálohu ve výši 30% z celkové částky půjčovného. Doplatek půjčovného a vratná kauce se platí dle zvolené platby při vyzvednutí.

Jak se starat o motocykl během nájmu?

V ceně zapůjčení je i malé mazání na řetěz. Pro bezstarostnou jízdu jen doporučujeme použít každých 800 km, v případě deštivého počasí každých 500 km.

Co je součástí havarijního pojištění?

Stručný výtah naleznete zde nebo v obchodních podmínkách.

Jaká je kauce na motocykl a jak se dá zaplatit?

Výše kauce je uvedena u každého motocyklu. Dá se zaplatit hotově při předání motocyklu nebo bankovním převodem před zapůjčením. Kauce slouží k pokrytí případné škody do výše spoluúčasti havarijního pojištění.

Co mám dělat když se stane nehoda?

Řídit se přiloženým letákem který najdete spolu s doklady v motorce.

Co když poškodím motocykl nebo pronajaté příslušenství?

Jakékoliv poškození motocyklu se musí ohlásit půjčovně, někdy i policii. U příslušenství je to také lepší. Za škodu odpovídáte do výše zálohy, kauce nebo do 5% z ceny motocyklu.

Mohu s motocyklem na okruh, nebo do lesa?

V žádném případě. Motocykl je určen pouze na veřejné komunikace.

Co když píchnu?

Pro tyto případe máte zdarma půjčenou opravnou sadu na pneu (platíte jen spotřebovaný materiál). Pokud však pneumatiku prorazíte, je škodná událost a hradíte novou pneu. Pro asistenci můžete využít kontakt pojišťovny.

Nejde mi odeslat objednávka

Zkontrolujte zda-li máte správně nastavené datum a čas vyzvednutí i vrácení. Je i možné, že si právě někdo stejně jako vy, hledá motorku na půjčení. Pokud stále máte problém, pošlete mail, zavolejte, rádi pomůžeme 🙂

Výlet bez starostí

Pro bezstarostný výlet vám nabízíme k zapůjčení různé příslušenství.

Něco navíc

Všechny motocykly jsou vybaveny univerzálním držákem telefonu a USB zásuvkou. Zdarma máte pro případ nouze zapůjčený nepromokavý oblek a opravnou sadu pneu.

Máte dotaz? Rádi Vám ho zodpovíme.